Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
wtorek, 03 marca 2015 17:24

Studiujesz? Jesteś pasjonatem fotografii? A może po prostu lubisz robić zdjęcia? Weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej.

To już XVII edycja Konkursu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Tegorocznym motywem przewodnim jest Czas. Fotografie można przesyłać w kategoriach:

• Portret: Chwila moment
  • Reportaż: Pokolenia
  • Scenerie: Wspomnienie

Zdjęcia możesz przesyłać do 24 marca przez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.okfs.art.pl, na której znajduje się także regulamin Konkursu.

W każdej kategorii wyróżnione zostaną trzy prace. Dodatkowo przyznana zostanie Nagroda Jury dla najlepszego zdjęcia. Na zwycięzców z Województwa Śląskiego czekają nagrody o łącznej wartości ponad 3,5 tysiąca złotych. Wzięcie udziału w Konkursie to szansa na wygranie m.in. profesjonalnego programu do obróbki graficznej od firmy wzorniki.eu, karnetu do studia fotograficznego Parter Studio czy kursu fotografii cyfrowej w szkole Fotoedukacja! Oprócz tego, 15 kwietnia w bibliotece CINiBA odbędzie się także wystawa zdjęć.

W skład Regionalnej Komisji Konkursowej wejdą znani fotografowie m.in. Artur Rychlicki i Krzysztof Niesporek. Prace zostaną ocenione zarówno na etapie regionalnym jak i ogólnopolskim. Nawet jeśli nie uda Ci się zdobyć nagrody w naszym regionie, nadal masz szansę na to, że Twoje fotografie zostaną nagrodzone przez Jury w etapie krajowym!

Dodatkowo, jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat fotografii, weź udział w Pstrykaliadzie, która odbędzie się w ramach Konkursu w dniach 16-22 marca. Pstrykaliada to cykl warsztatów fotograficznych, które pomogą Ci rozwijać swoją pasję!

Więcej informacji znajdziesz też na facebook.com/nzsuewkatowicach.