Normal 0 21

KONCERT FINAŁOWY WAMPIRIADY

Akurat, Big Fat Mama, SlowMotion, It’s working to właśnie te zespoły zagrają
15 czerwca w Katowicach na ulicy Mariackiej podczas finałowego koncertu Wampiriady.

Wampiriada to akcja honorowego, studenckiego krwiodawstwa organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ma charakter cykliczny i od 2000 roku jest przeprowadzana na większości uczelni wyższych w całej Polsce. Misją projektu jest szerzenie idei honorowego krwiodawstwa i zdrowego trybu życia oraz zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat istotności zbiórek krwi i szpiku kostnego, nie tylko wśród studentów, ale również wśród mieszkańców ośrodków akademickich. Koncert Finałowy w Katowicach na ulicy Mariackiej wieńczy pracę wolontariuszy z całej Polski.

Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00, a zagrają:

· It’s working

· SlowMotion

· Big Fat Mama

· Akurat

W dzień koncertu na Mariackiej będzie również zorganizowany punkt poboru krwi przy współpracy RCKiK (w godzinach od 14.00- 17.00), a o godzinie 15.30 na ulicy Mielęckiego odbędzie Flash-mob promujący to wydarzenie. Po koncercie zapraszamy do Katofonii, gdzie będzie miał miejsce dalszy ciąg finału Wampiriady.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o Wampiriadzie na www.wampiriada.info