28 maja 2012 to data, która podczas tegorocznej sesji egzaminacyjnej zapadnie w pamięć studentom największych ośrodków akademickich.

W tym okresie rusza akcja Studiujesz-Kserujesz, dzięki której czeka na Was niemalże 70 w pełni bezpłatnych punktów ksero!

Akcja Studiujesz - Kserujesz stworzona specjalnie dla studentów w najgorętszym okresie roku, czyli sesji letniej.

W 17 miastach tj. Bielsku - Białej, Częstochowie, Gliwicach, Legnicy, Lublinie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach,Koninie, Koszalinie,  Krakowie, Poznaniu,  Rzeszowie, Sosnowcu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu będzie czekało na Was kilkaset tysięcy darmowych kserówek!

Zasady są proste! Przez dwa tygodnie trwania Akcji w wyznaczonych punktach ksero każdy student będzie mógł wykonać do 20 kopii jednorazowo bezpłatnie!

Bezpłatne kserowanie! Jak to możliwe ? Wszystko dzięki Partnerowi akcji Credit Agricole Bank Polska. Po jednej stronie kserówek otrzymacie swoje notatki, po drugiej treści przygotowane przez Credit Agricole.

Szczegółowa lista punktów ksero biorących udział w akcji już od 22.05. na stronie www.studiujesz-kserujesz.pl

.

Odwiedź również fanpage akcji www.facebook.com/StudiujeszKserujesz

.