IV edycja Konkursu Studencki Nobel!

• Jesteś ambitny?
  • Udzielasz się społecznie?
  • Masz wysoką średnią?
  • Wyróżniasz się wiedzą?
  • Chcesz się wybić z tłumu?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, oznacza to, że ten konkurs jest dla Ciebie!

Studencki Nobel jest konkursem w którym wybierani są najlepsi studenci z całej Polski. Dla nas ważna jest nie tylko twoja średnia. Liczy się także działalność społeczna i naukowa oraz inne osiągnięcia np. artystyczne lub sportowe.

Po etapach uczelnianym i wojewódzkim, następuje etap ogólnopolski do którego kwalifikuje się jeden student z każdego województwa. W finale komisja składająca się z autorytetów z dziedziny nauki i biznesu oraz Patroni Honorowi, wyłania najlepszego studenta w Polsce.

IV edycja Studenckiego Nobla zbliża się wielkimi krokami. Zapisy rozpoczną się 1 marca 2012 roku i potrwają do 31 marca 2012 roku. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i kryteriami tegorocznej edycji Konkursu dostępnymi na stronie http://www.studenckinobel.pl/

Na wszelkie pytania związane z konkursem Studencki Nobel na Uniwersytecie Śląskim odpowie:

Basia Brzęczka