Home Inne akcje Opatrunek na ratunek
Opatrunek na ratunek

OPATRUNEK NA RATUNEK

Fundacja Redemptoris Missio przy współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Uniwersytetu Śląskiego organizują zbiórkę „Opatrunek na Ratunek”. Od 23 maja do 25 czerwca studenci będą mogli wesprzeć misyjne szpitale i przychodnie. Zbieramy wszystkie środki nadające się do opatrywania ran (bandaże, plastry, chusty trójkątne, opatrunki jałowe, rękawiczki jednorazowe). Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane przez NZS UŚ do Fundacji Redemptoris Missio w Poznaniu, a stamtąd zostaną wysłane do misjonarzy w Afryce.

W zeszłym roku zbieraliśmy przybory piśmiennicze. Dzięki Wam ze Śląska do Afryki poleciała bardzo wielka paczka. Pomóżcie i tym razem! Ten niewielki gest z Twojej strony, może komuś uratować życie.

Gdzie przekazywać środki opatrunkowe?

Materiały możecie przynieść do biura Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Matematyki Fizyki i Chemii pokój 207a). Szczegółowych informacji o zbiórce na Uniwersytecie Śląskim udziela:

Magdalena Skwarczowska

tel: 788831074