Home Studencki Nobel

STUDENCKI NOBEL

• Jesteś ambitny?
  • Udzielasz się społecznie?
  • Masz wysoką średnią?
  • Wyróżniasz się wiedzą?
  • Chcesz się wybić z tłumu?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, oznacza to, że ten konkurs jest dla Ciebie!

Studencki Nobel jest konkursem w którym wybierani są najlepsi studenci z całej Polski. Dla nas ważna jest nie tylko twoja średnia. Liczy się także działalność społeczna i naukowa oraz inne osiągnięcia np. artystyczne lub sportowe.

Po etapach uczelnianym i wojewódzkim, następuje etap ogólnopolski do którego kwalifikuje się jeden student z każdego województwa. W finale komisja składająca się z autorytetów z dziedziny nauki i biznesu oraz Patroni Honorowi, wyłania najlepszego studenta w Polsce.

W roku 2009 konkurs wygrała Agnieszka Kaszkowiak, studentka 5-go roku Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz 3-go roku Matematyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza ogromną satysfakcją Agnieszka otrzymała nagrodę główną, czyli 10 000 złotych.

W województwie śląskim tytuł najlepszego studenta a wraz z nim Notebook Fujitsu-Siemens Amilo Mini oraz iPod 8GB otrzymał Wojciech Kiljańczyk z Uniwersytetu Śląskiego.

Koordynuje na USiu :Edyta Dudek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.