Home Obóz adaptacyjny Adapciak 2009

Obóz adaptacyjny – Zakopane 2009

Niezależne Zrzeszenie Studentów ma ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich – świeżo upieczonych studentów na najlepszy adapciak pod Słońcem! Rokrocznie dla tych z Was, którzy zdecydowali się uczęszczać na zajęcia na Uniwersytecie Śląskim, organizujemy integracyjno-szkoleniowy wyjazd do Zakopanego, którego celem jest zapoznanie Was z rówieśnikami z różnych wydziałów, przekazanie tego, co o studiach warto wiedzieć od samego początku oraz przede wszystkim szalona zabawa, z której słynie NZS UŚ.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie i przejazd. W urokliwym pensjonacie Helena na Harendzie przy szlaku Jana Pawła II spędzicie siedem prawdopodobnie najbardziej niezapomnianych nocy w Waszym życiu. Uwierzcie – będzie się działo:

• organizujemy szkolenia, wśród których wykłady o studiach i specjalnie dla nowych studentów przeprowadzą pracownicy Uniwersytetu, min.: prof. Józef Olejniczak;
  • wystąpią: kabaret OTO ONI i zespół tańczący z ogniem FELLFIRE;
  • planujemy wycieczki górskie z przewodnikiem, a także wycieczki po znanych zakopiańskich muzeach, min.: Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. Stanisława Witkiewicza czy Muzeum Kornela Makuszyńskiego;
  • kursy tańca nowoczesnego i towarzyskiego poprowadzą doświadczeni instruktorzy;
  • zorganizujemy "Dzień sportu", a dla najsprawniejszych z Was przewidujemy nagrody;
  • weźmiecie udział w pierwszej sesji, która taka sama, a jednak inna od tych, które znienawidzicie w przyszłości;
  • odbędą się także ogniska przy dźwiękach gitary i nieczystych śpiewach nas wszystkich;
  • co wieczór na sali dyskotekowej odbywać się będą imprezy tematyczne, min.: "Rosyjska ruletka", "J KEN DENS", "Bal magistra", "Karaoke i lata 70"

Ponadto 24h/dobę kwitnie integracja w 2-5 osobowych pokojach, a także na corocznie przecieranych szlakach Helena-Lewiatan, Helena-stacja benzynowa, Helena-Krupówki… Cały czas do Waszej dyspozycji łuk i sprzęt do gry w golfa oraz sprzęt sportowy i boiska do koszykówki i siatkówki, a także stół pingpongowy i piłkarzyki.

Wszystko to i wiele więcej za zaledwie 450zł!!!
Nie czekaj bądź tam 07.09.-15.09.!!!

Zapisy od 13.07. w biurze NZS UŚ na ulicy Bankowej 14 pokój 203. Kontakt: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 607998560 lub 3591737. Sprawdź również nasze konto obozowe na naszej klasie. Do zobaczenia przy zapisach!

Grzegorz Książek