Home Obóz adaptacyjny Adapciak 2010

Obóz adaptacyjny – Zakopane 2010

Będzie się działo...

Jak co roku NZS UŚ organizuje swój Obóz w pensjonacie Helena na Harendzie. Fantastyczne warunki i panująca tu atmosfera rok rocznie przyciąga tu liczną grupę uczestników poszukujących w te ostatnie wakacyjne tygodnie dobrej zabawy w sympatycznym towarzystwie.

Tym razem wyruszamy 6.09 i bawimy się aż do chwili wyjścia z autokaru 13.09. (a może nawet dłużej). Dla nowoprzyjętych studentów Uniwersytetu Śląskiego i wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy szereg atrakcji:

• występy kabaretu i zespołu ujarzmiającego ogień,
  • wycieczki górskie z przewodnikiem,
  • warsztaty kreatywności i działania w grupie,
  • kurs tańca towarzyskiego,
  • wykłady i pogadanki na temat studiów na Uniwersytecie i Naszej Organizacji,
  • "pierwszą sesję",
  • "dzień sportu" z atrakcyjnymi nagrodami,
  • cowieczorne imprezy i ognisko przy dźwiękach gitary,
  • oraz wiele innych form spędzania wolnego czasu, wśród których możliwe są wyjścia do zakopiańskiego Aquaparku bądź na Paintball, czy też do parku linowego.

Gwarantujemy, że ani minuty spędzonej na tym wyjeździe nie uznacie za straconą. Gdyby ktoś miał ochotę poznać trochę Zakopanego – nie ma najmniejszego problemu. Z pensjonatu bardzo szybko można dostać się na liczne szlaki górskie, a zwolennicy zakupów na Krupówkach mogą w ciągu półgodziny dostać się spacerkiem do Centrum, bądź w dziesięć minut podjechać tam busikiem.

W cenie 460zł (wliczona przedpłata w wysokości 100zł) oferujemy:

• przejazd,
  • nocleg (pokoje z łazienkami i TV),
  • wyżywienie (śniadania i obiadokolacje),
  • podstawowe ubezpieczenie,
  • warsztaty, kursy, wykłady i występy,
  • a także wspaniałą zabawę każdego wieczoru.

Pamiętaj! 6-13.09.2010 – Obóz adaptacyjny NZS. Żeby nie żałować do końca życia, że nie zacząłeś studiów od mocnego akcentu – nie czekaj, zapisz się! Zapisy zaczynamy od 12.07. i potrwają one aż do 3.09.2010, w biurze NZS UŚ ul. Bankowa 14, pokój 203. Więcej informacji pod numerem telefonu biurowego :32 359 17 37 albo przewodniczącej : 517 957 580, bądź na stronie internetowej www.nzs.us.edu.pl. Z wszelkimi wątpliwościami, pytaniami możesz także napisać na maila przewodniczącej NZS'u: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. albo organizatora obozu Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Do zobaczenia!